








88 ₴
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидіння з тепловідбивним покриттям Привал ALU – ідеальне рішення для комфортного сидіння в будь-яких умовах! Оптимальний варіант для зимового відпочинку! Наша сидіння, також відома як пінопопа чи підпопник, забезпечує неперевершений рівень теплового комфорту.
Це сидіння здатно відбивати тепло, запобігаючи перегріву та переохолодженню створюючи приємне відчуття як у жарких, так і холодних умовах. Завдяки матеріалу, що використовується у виробництві, сидіння зберігає оптимальну температуру, дозволяючи вам насолоджуватися комфортом у будь-якому місці.
Наша сидушка з тепловідбивним покриттям стане вашим вірним супутником у будь-якій туристичній поїздці. Її портативний та легкий дизайн забезпечує зручність у використанні, а високоякісні матеріали забезпечують тривалий термін служби.
Замовте сидіння Привал ALU з тепловідбивним покриттям вже сьогодні і насолоджуйтесь максимальним комфортом у будь-яку пору року!
Матеріал: спінений поліетилен
Колір: Жовто-сірий
Покриття: лавсан
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 360 х 300 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів: двошарова
Комплектация: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 35 г |
| Виробник | Ізолон |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Тип килимка | Сидушка |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Ширина | 29.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |