








342 ₴
Килимок призначений для кемпінгу, відпочинку, туризму.
Ламінований Килимок ALU 12 - улюблений туристичний килимок для активних людей, які не уявляють своє життя без природи, без подорожей та відпочинку. На ньому ви можете лежати, сидіти, спати без остраху за своє здоров'я. Килимок не пропускає холод та тепло, легкий, м'який, еластичний, екологічно безпечний. Виявиться незамінними для заняття різними видами спорту.
Матеріал не вбирає вологу, легко миється, стійкий до дії дезінфікуючих засобів,
олій та бензину. Не схильний до впливу морської води, довговічний, гігієнічний та екологічно безпечний.
Зроблений з матеріалу BASE + лавсан, що дозволить зробити відпочинок ще комфортнішим, безпечнішим та теплішим.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: жовто-сірий, сірий, фіолетово-помаранчевий, жовто-помаранчевий, фіолетово-рожевий, жовто-зелений, жовто-синій, жовто-фіолетовий, жовто-рожевий
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 1800 х 500 х 12 мм
Щільність кг/м3: 25
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 290 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість шарів | одношарові + Лавсан |