









55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка "ВЕДМЕДИК" ALU 12 (250x200x12)
Теперь сидеть на холодной, сырой поверхности будет комфортно и вашему ребёнку! С личной детской сидушкой в форме мишки теперь можно путешествовать отовсюду. Сидушка "Мишка" отлично подойдёт для отдыха на природе, на пикнике, на даче. Она легкая, удобная, эластичная, влагонепроницаемая, износостойкая, в размере 250*200 мм.
Характеристики:
Материал: вспененный полиэтилен
Цвета: жовто-рожевий, жовто-фіолетовий, жовто-сірий, синій, сірий, жовтий, зелений, фіолетово-рожевий, жовто-зелений, жовто-синій, жовто-помаранчевий, фіолетово-помаранчевий
Покриття: лавсан
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 250 х 200 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 25
Кількість шарів: двошарова
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 25 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 20 см |