







152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Килимок IZOLON Спорт 5 виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації. Не мають яскраво вираженого запаху. Безпечний для дітей.
Килимок – виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, зайнятий фітнесом та чудово підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло та комфортно.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: синій, сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800 х 500 х 5 мм
Щільність, кг/м3: 25
Кількість шарів: Одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Виробник | Ізолон |
| Ширина | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 5 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |