

47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидіння може бути виготовлено у двох кольорах розовий або фіолетовий в залежності від партії виробництва.
Дитяча сидушка-підпопник "ВЕДМЕДИК" Серце 8 (250x200x8мм)
Сидіння для справжньої маленької принцеси! Все як полюбляють дівчатка -рожеві відтінки, сердечка, сидіння у формі ведмедика.
Тепер сидіти на холодній, сирій поверхні буде комфортно і вашій дитині! З особистим дитячим сидінням у формі ведмедика тепер можна мандрувати звідусіль. Сидушка "Ведмедик" відмінно підійде для відпочинку на природі, на пікніку, на дачі, в пісочниці. Вона легка, зручна, еластична, вологонепроникна, зносостійка, розміром 250*200х8 мм.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: фіолетовий + плівка з малюнком
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 250 х 200 х 8 мм
Щільність, кг/м3: 33
Кількість шарів: двошарова
Комплектація: з фастексом та гумкою
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |