







315 ₴
Каремат може бути виконаний у трьох кольорах рожевий, фіолетовий, фіолетово-рожевий в залежності від партії виробництва.
Килимок Серце виконаний з міцного матеріалу - зшитого спіненого поліетилену типу, одна сторона його ламінована барвистою захисною плівкою з малюнком "Серця" у рожевих тонах. Яскравий килимок відмінно підійде для комфортного відпочинку вдома і на природі, занять іграми або спортом. Легкий і зносостійкий, не пропускає і не вбирає вологу. Зручний у користуванні як дітям, так і дорослим.
Переваги килима з декоративної захисної плівкою:
Розміри: 1800 х 550 х 8 мм
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 55 см |