




77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Познайомтеся з ідеальним супутником для маленьких мандрівників – дитячим сидінням "Ведмедик Турист"! Її особливий і привабливий зовнішній вигляд і підвищена щільність і товщина 12 мм робить її ідеальним вибором для активних дітей, чи то в поході, чи в повсякденних пригодах.
Сидушка "Ведмедик Турист" виготовлена з безпечних, високоякісних матеріалів, щоб забезпечити вашого малюка максимальним комфортом. Ця тришарова сидушка не тільки м'яка і приємна на дотик, але й легко миється, не вбирає вологу та забезпечує додаткову теплоізоляцію. Ваші маленькі мандрівники завжди сидітимуть у теплі та затишку, навіть на холодній чи вологій поверхні. Малюк не втратить сидіння під час прогулянки, завдяки зручному кріпленню на пояс із засувкою типу "фастекс"
Характеристики:Матеріал: фізично зшитий поліетилен
Кольори: бірюзово-біло-фіолетовий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 250 х 200 х 12 мм
Щільність, кг / м3: 50
Кількість шарів: двошаровий
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 г |
| Довжина | 25 см |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |