






68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий килимок-пазл 50х50х0,5см EVA KIDS
Цей килимок-пазл виготовлений з матеріалу EVA (етиленвінілацетат) - легкого, пружного матеріалу, безпечного для дітей, який має відмінні теплоізоляційні властивості.
Килимок-пазл - ідеальний варіант як підлогове покриття для дитячої кімнати та організація окремого простору для ігор дитини. Секції килимка легко стикуються один з одним, завдяки зачепам "ластівчин хвіст" Яскраві, насичені кольори килимка привернуть увагу вашого малюка і створять акцент в інтер'єрі дитячої кімнати.
Наші килимки легко миються, не вбирають вологу, а також не "бояться" дезінфекційних засобів . Килимок-пазл EVA KIDS має відмінну тепло/шумоізоляцію, завдяки високій щільності матеріалу, та створює ефект "теплої підлоги" Килимок швидко і легко укладається в необхідну конфігурацію, з можливістю комбінувати кольори на ваш смак і так само швидко та легко розбирається.
Характеристики:
Щільність; 100кг/м3
Розмір секції: 50х50х0, 5см
Колір: жовтий,синій. зелений, червоний, фіолетовий
Створіть безпечне та затишне місце для ігор та розвитку ваших малюків із нашими дитячими килимками IZOLON EVA KIDS!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного покриття | Одношарове |