



845 ₴
710 ₴
Татамі з уцінкою мають незначні дефекти у вигляді подряпин, тріщин, вкраплення фарби, переходу одного кольору в інший які не впливають на основне використання товару, можуть мати незначні розбіжності по товщині. Приклади приблизних дефектів відображені на фото.
Кольори: чорно-сірий; жовто-синій; червоно-синій; червоно-чорний
Професійне підлогове покриття татамі для спортзалів, тренажерних залів, спортивних установ. Ідеальне покриття для серйозних видів спорту: єдиноборств, гімнастики, акробатики. Головна відмінність від звичайних татамі - товщина покриття. Що не мало важливо для спорту. Так як. має гарну тепло - і шумоізоляцію.
Має ряд переваг:
Щільність: 70 кг/м3
Коефіцієнт теплопровідності: 0,031-0,048 Вт/м. К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |