









3 950 ₴
Показати оптові ціниРюкзак для зберігання та транспортування п'яти дронів, гарантує надійний захист вашого обладнання. Цей рюкзак призначений для дронів з лопатями довжиною до 7 дюймів та іншого необхідного приладдя. Рюкзак виготовлений з високоякісного вологовідштовхувального матеріалу Cordura.
Особливості:
Внутрішня м'яка глибока кишеня призначена для планшета або ноутбука, а додаткова кишеня допоможе вам організувати дроти та дрібні предмети.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 60 см |