






3 300 ₴
Показати оптові ціниРюкзак для зберігання та транспортування двох дронів, гарантує надійний захист вашого обладнання. Цей рюкзак призначений для дронів з лопатями довжиною до 7 дюймів та іншого необхідного приладдя. Рюкзак виготовлений з високоякісного вологовідштовхувального матеріалу Cordura.
Особливості:
Має чотири неглибоких кишені (2 маленькі і 2 великі), а також кишеньки для запасних CD-карт або флеш-накопичувачів
Внутрішня м'яка глибока кишеня призначена для планшета або ноутбука, а додаткова кишеня допоможе вам організувати дроти та дрібні предмети.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 36 см |