



998 ₴
Універсальне надійнае складне сидіння-каремат ідеально підходить для використання у польових виходах і для обладнання прихованих позицій. Сидушка має 4 секції, які у складеному вигляді кріпляться один до одного липучками та клямкою типу фастекс.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен + тканина Оксфорд
Колір: мультикам
Розміри: 1000 х 350 х 10 мм.
Щільність, кг/м3: 33
Кількість шарів: одношаровий
Термін придатності не обмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Ширина | 35 см |