



663 ₴
553 ₴
Дошка для плавання (Kickboard) виготовлена з пінополіетилену. Дошка призначена для утримання тулуба над поверхнею води, а так само для відпрацювання техніки руху ногами при навчанні плавання. Відмінний та ефективний пристрій для навчання плаванню як для дітей так і для дорослих. У дошці передбачені спеціальні отвори для зручного захоплення дошки, які дозволяють міцно та надійно триматися за дошку.
Переваги матеріалу EVA:
- не слизький, міцний;
- стійкий до хлорованої води та до препаратів дезінфекції;
- не вбирає вологу;
- гігієнічний, легко піддається очищенню;
Колір: червоно-синя
Розмір: довжина 70см, ширина 50см, товщина 3см
Термін придатності: не обмежений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |