





65 ₴
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча сидушка "ВЕДМЕДИК" Карпати товщиною 2,6см -відмінне рішення для дитячого відпочинку на природі або на пляжі, ігор в пісочниці. Ваша дитина сидітиме з комфортом у будь-яких умовах: будь то холодна і волога земля, мокрий пісок, гарячий та запилений асфальт та інші поверхні. Сидущка має чудові теплоізоляційні властивості.
Сидушка виготовлена з високоякісних матеріалу ЕВА, щільністю 70кг/м3 та ідеально підходить для щоденної експлуатації дитиною. Вона оснащена зручним кріпленням на пояс у вигляді гумки та клямки типу "фастекс".
Властивості:
• м'яка, легка, пружна, еластична — згладжує всі нерівності поверхні, на якій сидиш;
• має гарну теплоізоляцію;
• вологонепроникністю;
• простість у догляді: легко миється;
• без запаху;
• екологічна;
• гарна зносостійкість і довговічність;
Характеристики:
Матеріал: ЕВА
Кольори: жовто-синій, жовто-зелений
Температурний режим: від -60 до +80°С
Розміри: 250 х 200 х 26мм
Щільність, кг/м3: 70
Комплектація: з фастексом та гумкою
Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 70 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 26 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |