


65 ₴
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сиду
шка "ВЕДМЕДИК" Тревел 9 (250x200x9мм) - виготовлена з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації дитиною. Відмінне рішення для дитячого пікніка, відпочинку на природі чи пляжі, ігор у пісочниці. Тепер і Ваша дитина сидітиме з комфортом у будь-яких умовах: будь то холодна та волога земля, мокрий пісок, гарячий та запилений асфальт тощо.Властивості:
• легка, пружна, еластична — згладжує всі нерівності поверхні, на якій сидиш;
• має гарну теплоізоляцію;
• вологонепроникна;
• простота у догляді: легко миється;
• без запаху;
• екологічні;
• добра зносостійкість та довговічність;
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 48 г |
| Довжина | 25 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 9 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |