


35 ₴
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий килимок-пазл виготовлений з еластичного, легкого матеріалу IZOLON BASE (спінений поліетилен), Елементи стикуються один з одним за допомогою зачепів "ластівчин хвіст". Для укладання не потрібно ніяких спеціальних монтажних інструментів. Впорається з килимками пазлами зможе навіть дитина.
М'яка підлога IZOLON BASE є ідеальним покриттям для благоустрою та дизайну приміщення, створення комфорту та затишку будинку, в офісі, на дачі, у дитячих садках та скрізь, де ступає нога людини! Цей килимок-пазл ідеально підходить для дитячих кімнат у будинках та різних дитячих закладах, т.к. є теплим та м'яким.
Має низку переваг:
простота монтажу: швидко і легко укладається в потрібну конфігурацію і легко розбирається;
безпека для здоров'я;
покриття стійке до побутової хімії та вологи, легко чиститься, миється, піддається дезінфекції;
стійкість до дії вологи;
тривалий термін експлуатації;
привабливий зовнішній вигляд;
має відмінну тепло- та шумоізоляцію, створює ефект "теплої підлоги";
у разі пошкодження немає необхідності міняти покриття повністю, достатньо замінити пошкоджений модуль.
Характеристики:
Матерал: спінений поліетилен IZOLON BASE
Колір: Олив
Щільність: 50кг/м3
Довжина: 25 см
Ширина: 25 см
Товщина: 1 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного покриття | Одношарове |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 1 мм |
| Особливості | Складана конструкція |