



77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сидушка Привал 12 виготовлена з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації як для професійного, так і особистого використання. Ця комфортна, легка і зручна річ може використовуватися для туризму, пікніка, на риболовлі, полюванні, на городі і на пляжі. Вам завжди буде тепло, затишно і комфортно сидіти на холодною, вологою і брудної поверхні.
Властивості:
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: сіро-зелений, синьо-сіро-фіолетовий, фіолетово-сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 350 х 295х 12 мм
Щільність, кг / м3: 33
Кількість шарів: багатошарова
Комплектація: з фастексом і резинкою
Термін придатності: необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Товщина | 12 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |