

267 ₴
Килимок Комфорт 10 виготовлений з високоякісних матеріалів і ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Килимок виготовлений як професійна, комфортна, легка і зручна польова річ. Може використовуватися як мат для туризму, пікніка, занять фітнесом і прекрасно підійде як килимок на пляжі. Завжди буде тепло і комфортно.
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Кольори: 2 кольоровий Жовто-сірий
Температурний режим: від -60 до +80 ° С
Розміри: 1800х500х10мм
Одна сторона килима жорсткіша, інша м'якша
Щільність кольорової сторони кг/м3: 25
Кількість шарів: двошаровий
Термін придатності: необмежений
Товар не підлягає обов'язковій сертифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |