


92 ₴
86,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ці килимки-пазли ідеально підходять для дитячих кімнат, ігор та спортивних занять. Легко з’єднується між собою завдяки пазловій конструкції, створюючи комфортну та безпечну поверхню. Практичний у догляді та легкий у транспортуванні..
Має низку переваг:
Характеристики:
Матерал: спінений поліетилен IZOLON BASE
Колір: зелений
Щільність: 50кг/м3
Довжина: 50 см
Ширина: 50 см
Товщина: 1 см
По краю елементів присутня окантовка на 4 сторони (бортик), яка при необхідності легко від'єднується від основного елемента пазла.
Розміри виробу вказані з урахуванням бортиків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип спортивного покриття | Одношарове |