







200 ₴
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дошка для плавання (Kickboard) виготовлена з міцного та пружного матеріалу EVA, який чудово тримається на воді та не тоне. Призначена для підтримки тулуба на поверхні води, а також для відпрацювання техніки роботи ногами під час навчання плаванню. Підходить як для дітей, так і для дорослих.
Завдяки спеціальним отворам для рук дошку зручно та надійно тримати під час тренувань.
Переваги матеріалу EVA:
не слизький і дуже міцний;
стійкий до хлорованої води та дезінфікуючих засобів;
не вбирає вологу;
гігієнічний і легко миється.
Колір: червоно-синій. чорно-сірий, бежево-шоколадний, жовто-зелений, жовто-червоний, жовто-синій, синьо-зелений, м'ятно-рожевий, жовто-помаранчевий, зелено-чорний, фіолетово-сірий, фіолетово-рожевий, бежево-синій, бежево-чорний
Розмір: 47×31×2 см
Термін придатності: необмежений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 47 см |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |