





105 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
g>Сидіння Привал 16 (350х295 мм) — компактний і практичний аксесуар для туризму, відпочинку на природі та повсякденного використання. Виготовлене з якісного пінополіетилену, воно забезпечує комфортну теплоізоляцію та захист від холоду, бруду від поверхні, вологи і нерівних поверхонь.
Матеріал має закриту комірчасту структуру, завдяки чому сидіння не вбирає воду, добре тримає форму та має довгий термін служби. Легка вага дозволяє без проблем брати його з собою у похід, на пікнік, стадіон або на роботу, а зручне кріплення на пояс, дозволяє закріпити його та не перейматись за вільне місце у вашому рюкзаку.
Оптимальний розмір 350х295 мм забезпечує зручність використання, а товщина 16 мм створює комфортну м’яку поверхню навіть на холодній землі, камінні чи лавці.
Переваги:
Кольори: фіолтеово-жовто-рожевий, фіолетово-рожевий, жовто-черовний.
Сидіння Привал 16 стане корисним аксесуаром для активного відпочинку та щоденного використання в будь-яку пору року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Товщина | 16 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |