





1 294 ₴
Якщо вам потрібен надійний, теплий та зручний килимок — зверніть увагу на складний мат-каремат BASE. Це багатофункціональний виріб, який можна використовувати як туристичний каремат або як м’яке покриття для підлоги.
Мат складається з 4 секцій (100×50×2 см), з’єднаних за принципом ластівчиного хвоста, що гарантує міцність і стабільність конструкції без розходження елементів.
У складеному вигляді мат легко транспортується, а для зручного зберігання передбачено 2 еластичні гумки.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Сфера застосування:
Надійний та зручний модульний мат Base - оптимальний вибір для активного способу життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 100 см |
| Товщина | 20 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |